Dřevěná okna

Dřevo má jako přírodní materiál nenahraditelné vlastnosti, které z oken DARE dělají kvalitní výrobek pro váš interiér
Dřevěná okna v moderním designu se hodí do novostaveb, okna s dobovými prvky se hojně používají při rekonstrukci historických a památkově chráněných budov. Vlastní výroba nám umožňuje vytvořit okno na míru fasádě i přání zákazníka.
IV92 trojsklo
Investice, u níž se rozdíl v ceně vůči IV78 vrátí formou nákladů na vytápění. Jasná volba pro účastníky programu Zelená úsporám.
To mě zajímá
IV78 trojsklo
Tento profil nabízí dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Rozdíl v ceně trojskla a dvojskla je totiž minimální.
To mě zajímá
IV78 dvojsklo
Cenově nejdostupnější typ okna používaný u projektů, u nichž chtějí kupci minimalizovat pořizovací náklady na okna.
To mě zajímá

Proč vybrat dřevěná okna na míru?

Bezpečnostní kování

Celoobvodové kování MACO řady Multi-Matic splňuje náročné požadavky bezpečnosti (WK2, WK3), prémiové kvality (povrchová úprava zabraňuje korozi) a díky své konstrukci nabízí nejednu výhodu pro své uživatele (možnost spárové ventilace, valivý systém čepu snižuje tření při uzavírání, polohací pojistka brání chybné manipulaci atd.). Skryté panty dají vyniknout kráse okna a nosnost zvýší až na 130 kg.

Snadná údržba

Pro dobrou kondici povrchové úpravy i samotného materiálu doporučujeme pravidelnou péči balzámem na eurookna, což je speciální koncentrovaný přípravek na vodní bázi. Aplikuje se alespoň 2x ročně (např. při sezonním mytí oken) a pomáhá prodloužit životnost. V případě potřeby je možné nátěr snadno renovovat.

Výroba eurooken v ČR

Veškeré naše produkty vyrábíme v Rajhradě u Brna. Zde zpracováváme eurohranoly, které pochází od tuzemských dodavatelů, ze Slovenska nebo až z Indonésie. Na okna i dveře montujeme kování známých značek (MACO, HOPPE).

Pevnost materiálu

Dřevo se vyznačuje minimální tepelnou roztažností, která zaručuje výraznou tvarovou stálost výrobku. Ručíme za pevnost dřevěného rámu bez ohledu na velikost výplně.

Zákaznický design

Říká se "sto lidí, sto chutí". U oken to platí stejně tak. Každý domov je unikátní a jeho obyvatelé si jej přizpůsobují dle svých představ. Snažíme se respektovat přání svých klientů a umožnit jim vybrat okna a dveře přesně jim na míru podle jejich přání.

Broušený nebo drásaný povrch

Obrovskou předností dřevěných oken je možnost vyniknout oproti jiným materiálům. Opracovatelnost dřeva dává možnost volit mezi standardní broušenou úpravou a drásaným povrchem. Jinak znatelná kresba dřeva pod lazurovacími barvami tak vynikne i na dotek.

Zajímají vás kvalitní dřevěná okna?
Pro přesnou cenovou nabídku vyplňte
poptávkový formulář

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů

Pro konzultaci s obchodníkem pište na
poptavky@dare.cz nebo volejte na +420 604 236 496.