Novostavba rodinného domu v Kanicích

Dodávce oken a dveří pro rodinný dům poblíž Brna dominovala pětimetrová posuvná stěna orientovaná do zahrady.

Do moderního domu, kde klienti kladli důraz na provedení detailů a co možná největší otevřený prostor, jsme dodávali okna, vchodové dveře i posuvné dveře. Jedním z prvků vytvářející tento dojem byla bezpochyby právě impozantní posuvná stěna o velikosti 5,3 x 2,4 m.

Na počátku výběru dodavatele oken hrálo prim doporučení od architekta a návštěva prodejny, kde se rodina mohla blíže seznámit se sortimentem. Sympatický dojem, příznivá cena i možnost přizpůsobit výrobky podle svých představ vyústili v další osobní jednání, na kterých se upřesnily všechny detaily.  Přírodní materiál, který nejen působí "teple" ale je příjemný i na dotek, je stabilní vůči "saharskému" létu i "sibiřské" zimě si tak našel v řadách rodinných domů své další fanoušky.
Zakázka 8 oken, posuvné dveře, terasové a vchodové dveře
Rok realizace 2012
Specifické požadavky profil IV78/92, smrk napojovaný, solární skla (vyšší tepelné zisky), vrstvená bezpečnostní skla (33.2), barva oken RALN7016 (antracit)
Jsme spokojeni jednak s funkčností oken, neměnícím se vzhledem, servisem a přístupem firmy DARE. Pokud jsme potřebovali servis, tak byl rychlý a příjemný. Také všichni zaměstnanci firmy DARE, se kterými jsme přišli do kontaktu, jsou přátelští a příjemní.
pí. Sobolová, Kanice
Zaujala vás naše práce?
Pro přesnou cenovou nabídku vyplňte
poptávkový formulář

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů

Pro konzultaci s obchodníkem pište na
poptavky@dare.cz nebo volejte na 604 236 496.